ЮВІЛЕЙНИЙ ВЕЧІР БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА – МИ ЗМОГЛИ ЦЕ РАЗОМ

Готуватися до ювілейного вечора з нагоди 90-річчя Богдана Гаврилишина ми розпочали за рік. Цілий рік ми жили з думками про те, як найкраще організувати цю подію. Ми хотіли, щоб вона стала особливою, символічною і вийшла далеко за межі просто святкування ювілею. Ми намагались передати мудрість Богдана Гаврилишина, накопичену за довгих 90 років, хотіли надихнути якомога більше українців його унікальною життєвою історією. Хотіли розповісти про те, що життя – це мистецтво. Життя  – це місія. Життя – це мрії.
Концепцію вечора і назву – «Мистецтво життя» – запропонував сам Богдан Дмитрович. Певний час він плекав ідею написати книгу з такою назвою і поділитись в ній досвідом, як йому вдалось досягти успіху в усіх важливих життєвих сферах і поєднати їх в єдиний пазл.  3-годинний ювілейний концерт повинен був вмістити і передати глибину ненаписаної книги.  І ми доклали усіх зусиль, щоб реалізувати цей задум.

Благодійний вечір «Мистецтво життя» з нагоди 90-річчя великого українця пройшов 19 жовтня в Палаці «Україна» і зібрав близько чотирьох тисяч глядачів. Концертна зала була заповнена чи не до останнього місця.  Зізнаємось, ми не очікували такої кількості людей, але не це важливо. Розчулила і переповнила атмосфера тепла, поваги, любові, захоплення, яка не відпускала до останньої хвилини.
img_0987

Вечір був особливим ще й тому, що усі, хто вітав Богдана Гаврилишина зі сцени і з глядацької зали, мали свою цікаву, теплу історію знайомства і співпраці з ювіляром.

Від усієї команди фонду хочемо висловити щиру подяку усім артистам, які своїми емоційними і професійними виступами розфарбували цей захід – ансамблю «АртеХатта»; Володимиру Лавренчуку, який подивував усіх незвичним амплуа і оригінальним музичним подарунком; дуету Two Violins, гурту «Шпилясті кобзарі», хору «Калина», Оксані Білозір, Катерині Бужинській і колективу Пульс.
img_1697

Особлива подяка чудовим ведучим – Анжеліці Рудницькій і Богдану Бенюку, завдяки яким все пройшло злагоджено і в позитивному настрої.

Дякуємо за сердечні і натхненні слова усім спікерам – Патріарху УПЦ (КП) Філарету, Предстоятелю УКГКЦ Святославу Шевчуку, Дмитру Шимківу, Ірині Тихомировій, Лілії Гриневич, Катрі Кот, Миколі Мовчану, Роману Ващуку, Гійому Шойреру, Володимиру Огризко, Ганні Гопко, Ользі Герус, Анатолії Батрух, Олені Бекреньовій, Роману Мельнику.

Окрему подяку за професійну, творчу роботу і прекрасний результат висловлюємо режисеру вечора – Ользі Клименко, а також талановитому режисеру Володимиру Кузнєцову, який ілюстрував захід чудовими відеосюжетами про життя Богдана Гаврилишина.

Тепле дякуємо від команди фонду – сонячній PR-команді «БУКІНБЕҐ» і особливо Килині Бішер. Без злагодженої, ефективної, професійної, своєчасної праці, завжди доречних порад  ми навряд чи набули такої результативності.

 

Висловлюємо подяку за гарну допомогу в організації свята команді волонтерів!

img_1440

За суперкреативну талановиту роботу дякуємо студії дизайну Варта і особливо дизайнеру Ярославу Копаниця, який розробив весь дизайн заходу.

Від імені Богдана Гаврилишина дякуємо усім глядачам за участь, за теплі привітання і подарунки, які залишаться на довгу чудову пам’ять!
img_0948Текст – Катерина Бекреньова

Фото – Валерія Ануфрієва