ЦИКЛ ВІДЕО ЛЕКЦІЙ ВІД БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА

«Як людина може бути успішним самоуком? Їй потрібно вчитися з життя. Справді важливо слухати людей. Річ ясна, вибирати з того, що чуєш, певні перлини мудрості, перлини знання. Ну, і треба читати, а не тільки слухати, бо то замало».

Богдан Гаврилишин

Богдан Гаврилишин – людина невичерпної мудрості. Його жагу до знань не можливо було втамувати, він все життя продовжував вчитися. Про себе він говорив, що Бог наділив його здатністю з легкістю  розуміти все, що написано в книгах. Він не лише накопичував знання, він вважав своєю місією встигнути передати їх світові.

Зафіксувати всю мудрість цього непересічного українця навряд чи реально. Щось назавжди залишиться лише в пам’яті тих людей, хто знав його особисто. Але ми встигли записати цикл відео лекцій Богдана Гаврилишина, в яких попросили його розповісти про найактуальніші питання сьогодення, поділитися прогнозами на майбутнє, а також рецептами власної успішності.

Всі відео були записані й оброблені протягом 2016 року. Особливу подяку хочемо висловити режисеру Володимиру Кузнєцову, завдяки якому наш задум було втілено якісно і надзвичайно професійно.

А також дякуємо всім активним учасникам програми «Молодь змінить Україну» і особливо Олексію Захарченку, які ініціювали записати подібні відео уроки від Богдана Гаврилишина і допомогли скласти перелік тем.

Перші дві лекції з даного циклу було презентовано під час Щорічної конференції учасників програми «Молодь змінить Україну» 3 грудня 2016 року. Відео виходитимуть з періодичністю один раз на тиждень на сторінці фейсбуку, а також на офіційному каналі Фонду на YouTube.