ШЛЯХ ЗРОСТАННЯ, РОЗШИРЕННЯ РЕСУРСІВ ТА НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ (Історія Успіху)

“Моя місія у житті – це приносити позитивні зміни в системи, до яких я належу. Після моєї сім’ї – Україна є найбільш важливою системою для мене. Після революції 2014 року очевидним став той факт, що Україна потребує реформ та нових цілеспрямованих людей, що зможуть здійснити ці реформи” – Пасько Даніїл – Член Наглядової Ради аналітичного центру EasyBusiness

 

Він ніколи не бачив себе у сфері політики та державної служби, тож вирішив запровадити громадську організацію, що буде незалежним каталізатором реформ та допомагатиме уряду в розвитку і імплементації цих реформ. Маючи досвід у приватному секторі, Даніїл усвідомлював, що розвиток малого та середнього бізнесу є одним з ключових факторів зростання економіки.

 

Отже, створення сприятливих умов та необхідного бізнес-клімату, особливо у сфері регуляції відносин між державою та бізнесом, було найважливішим пріоритетом. Так з’явилась ідея EasyBusiness.

 

“Лідерські якості дозволили мені побудувати професійну команду, мотивуючи та направляючи її членів. Створюючи команду, моєю первинною ціллю була ідея зібрати молодих, освічених професіоналів, що були б віддані своїй справі та захоплені можливістю змінити свою Батьківщину накраще.

Спочатку я залучив 5 талановитих людей, постпуово команда  розросталась і зараз складається з 15 людей. Всі вони є молодими професіоналами, приблизно 25 років, та спеціалістами в економіці, державній політиці та юриспруденції”

 

Впродовж трьох років своєї діяльності команда EasyBusiness досягла значних результатів у сфері дерегуляції. На сьогодні більш ніж 80 ініціатив було імплементовано і більш ніж 150 було затверджено Кабінетом Міністрів.

 

“Я вірю, що EasyBusiness на шляху зростання, постійно розширюючи свої ресурси та можливості. Світ та навколишнє середовище міняються неймовірно швидко, змінюється і наша даяльність, ми створюємо унікальні можливості для молодих та охочих до змін”

 

На початку 2018 року Даніїл увійшов до Пулу Менторів, які будуть проводять навчання для наступних поколінь ГО “Молодь Змінить Україну”  з відповідального громадянства.

 

Додаткова інформація про Даніїла: як експерт-практик з проектного менеджменту та підприємництва він має досвід організація більше 20 заходів для понад 5000 відвідувачів, має 50 статей в українській та зарубіжній пресі, близько 20-ти виступів на ТВ як запрошений гість з 15річним досвідом.

 

 

Країна дослідження по програмі “Молодь Змінить Україну”: Швеція, 2016 рік.

 

Матеріал підготовлено під час проведення дослідження, результатом якого став RESEARCH AND INFORMATION REPORT on the Young Generation Will Change Ukraine (or Molod Zminyt Ukrianu – MZU) Program Alumni Association, 2018.

Автор колонки “Історія Успіху”: Юлія Харченко