ШКОЛА ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД «ЗА КРОК ДО ВИБОРІВ»

Вже втретє Фонд Богдана Гаврилишина проводить для учасників Асоціації програми «Молодь змінить Україну» Школу депутатів місцевих рад. Співорганізатором школи виступив Інститут політичної освіти.

Школа тривала протягом трьох днів – із 31 липня по 2 серпня 2015 року (32 навчальні години), і зібрала 27 учасників – майбутніх депутатів і членів їхніх команд.

На школі було розглянуто усі важливі кроки передвиборчої кампанії – теоретичні та практичні аспекти. Як розробити план-графік кампанії, як створити штаб та команду, як правильно визначитись із вибором комунікаційних засобів і підбором агітаційних інструментів для донесення свого меседжу, як протидіяти фальсифікаціям протягом виборів і як захистити результати в день голосування – на ці та інші важливі теми говорили досвідчені спікери.

Спікерами школи стали:
Ольга Гагаріна, експерт з виборчого права, Андрій Шекета, експерт Інституту Політичної Освіти, Наталка Федоришин, експерт з комунікацій, Андрій Гордієнко,аналітик і експерт «Центру розвитку суспільства», Максим Колесников, координатор Мережі Вільних Місцевих політиків, Микола Ковальчук, політтехнолог, експерт Інституту Політичної Освіти, Петро Охотін, експерт з виборчих кампаній, співавтор книги «Виграти вибори. Покрокова інструкція», Любомир Грицак, експерт Інституту Політичної Освіти, керівник програми «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» та Олександр Солонтай, експерт Інституту Політичної Освіти.

Серед спікерів також виступили два учасника Асоціації програми «Молодь змінить Україну» – Анатолій Безпалюк (Полтава) та Роман Григоришин (Київ), вони поділилися власним досвідом участі у виборах.

Місцем проведення традиційно стала Бізнес-школа МІМ-Київ.

Дякуємо усім за участь і бажаємо успіхів на виборах 2015!