ПОЛІТИЧНА ШКОЛА БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА: ДИСКУСІЯ З ФРАНСУА ЛАША

Вчора, 15 вересня, відбулась друга зустріч в межах Політичної школи Богдана Гаврилишина, цього разу присвячена вивченню досвіду Швейцарії. Активна молодь – близько сотні учасників – зібралась в приміщенні Бізнес-школи «МІМ-Київ», щоб послухати швейцарського політика Франсуа Лаша.

Зустріч була проведена в партнерстві зі Швейцарським бюро зі співробітництва в Україні та Посольством Швейцарської Конфедерації в Україні.

За традицією, вступне слово належало Богданові Гаврилишину.

Короткими промовами привітали молодь почесні гості – Крістіан Шьоненбергер, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні та Хольгер Тауш, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Франсуа Лаша, політик з багатим і різнобічним досвідом – свого часу він був головою Комісії з зовнішньої політики парламенту Швейцарії, головою делегації Швейцарії в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), а також першим президентом наймолодшого швейцарського кантону Юра – протягом всієї лекції розповідав про складну і конфліктну історію становлення кантону Юра, зробивши акцент на тому, як досягати консенсусу і залагоджувати гострі питання мирним шляхом.

Україні, особливо тепер, швейцарський досвід навряд чи стане зайвим. Тож, під час дискусійного майданчику зі спікером молодь своїми серйозними запитаннями переконала, наскільки обізнаною, зацікавленою і налаштованою на краще українське майбутнє вона є сьогодні.

Дякуємо усім за участь!

Особливу подяку висловлюємо Швейцарському бюро зі співробітництва в Україні та Посольству Швейцарської Конфедерації в Україні за допомогу в організації зустрічі.