Перша офіційна зустріч ГО «Молодь змінить Україну»

06 жовтня 2017 року відбулась зустріч учасників Громадської організації «Молодь змінить Україну».

Громадська організація «Молодь змінить Україну» створена за ініціативи та підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина у вересні 2013 року. Її членами стали випускники програми «Молодь змінить Україну», якою особисто опікувався Богдан Дмитрович Гаврилишин. До участі в програмі за всі роки її існування долучилось близько 500 молодих, професійних та активних молодих українців, яких об’єднують спільні цінності, унікальний досвід та віра в краще майбутнє України.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, з обговоренням, ідеями та дискусіями про подальшу роботу ГО «Молодь змінить Україну», її проекти та ініціативи найактивніших учасників.

Всі учасники пропонували посилити комунікацію членів організації, оновити базу профілів випускників програми Молодь змінить Україну, проводити зустрічі на постійній основі для кращого знайомства та взаємодії, створити експертні клуби в галузях, що вивчались та будуть вивчатись за програмою «Молодь змінить Україну». Схвальні відгуки отримала пропозиція започаткування платформи для нетворкінгу. Молоді люди також дуже зацікавлені в створенні мережі менторства, аналітичних центрів, просування бренду і PR-позиціонування ГО «Молодь змінить Україну». Одним із завдань організації було визначено реалізацію міжнародних та національних проектів – так як вчив нас Богдан Гаврилишин – думати глобально, діяти локально.

Для учасників зустрічі була запланована особлива подія – ексклюзивний шанс поговорити про глобальні виклики з чудовим Гаррі Джейкобзом, виконавчим директором Всесвітньої академії мистецтва та науки. Аудиторія  зацікавлено слухала та ставила питання   про сучасні виклики на світовому рівні, зміну світової парадигми в освіті, трансформаційне лідерство та здатність окремої особистості змінить світ.

Зустріч відбулась у ПеремогаSpacе. Це відкритий простір для роботи, зустрічей та цікавих подій у центрі Києва, створений надихати на власні перемоги щодня, надихати об’єднуватися, мріяти, творити, досягати більшого, бажати більшого. Колектив ПеремогаSpace – це команда однодумців, які пишаються здобутками українців у світовій історії та сьогоденні, і щодня працюють для створення надихаючої атмосфери для гостей та відвідувачів простору. Це було дуже символічно ще й тому , що одна з випускниць програми «Молодь змінить Україну» є співзасновницею ПеремогаSpacе та сприяла наданню приміщення під подію на партнерських умовах, що дуже допомогло в організації заходу.

 

Голова ГО «Молодь змінить Україну»
Ринкова М.В.