ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ

У минулому році за фінансової та організаційної підтримки Фонду було реалізовано проект «Перезавантаження по-європейськи». Це серія репортажів про цікаві реформи та ініціативи в шести країнах – Австрії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії, які вийшли минулого року на каналі ICTV. Саме ці шість країн були обрані Богданом Гаврилишиним як найефективніші для вивчення досвіду учасниками програми «Молодь змінить Україну».

Автором ідеї «Перезавантаження по-європейськи» стала українська журналістка, телеведуча та громадська діячка Ілона Довгань. Знімальна група у складі Ілони Довгань та оператора каналу ICTV Володимира Коваленко побувала разом із учасниками Програми в цих країнах і створила низку пізнавальних сюжетів.

Проект «Перезавантаження по-європейськи було створено завдяки організаційній, технічній та творчій підтримці команди каналу ICTV.

Благодійний фонд Богдана Гаврилишина висловлює подяку Ілоні Довгань, Володимиру Коваленко, команді каналу ICTV, а також усім, хто допомагав втілювати даний проект.

Про проект “Млодь змінить Україну”.

Швейцарія. Децентралізація.

Швейцарія. Економіка.

Швейцарія. Вища освіта.

Норвегія. Політика.

Норвегія. Енергетика.

Німеччина. Політика.

Німеччина. Транспорт.

Австрія. Переробка сміття.

Австрія. Школи.

Швеція. Мігранти.

Швеція. Тато в декреті.

Польща. Шокотерапія по Бальцеровичу.

Польща. Влада й громада

Польща. Танці.

Норвегія. Риба.