MZU Study Trips ONLINE!

Цього року через COVID-19 та світову кризу держави закрили свої кордони, а люди звикають до нових реалій життя. Подорожі за кордон стали практично неможливими. Саме тому ми вирішили запровадити новий формат дистанційних освітніх мандрівок для випускників програм фонду – MZU Study Trips ONLINE!

3 та 8 серпня відбулись перші онлайн-зустрічі у форматі MZU Study Trips ONLINE! Випускники програм Фонду родини Богдана Гаврилишин мали нагоду згадати натхненний час своїх навчальних поїздок, оновити спогади або ж вперше долучитись до навчальної поїздки у форматі МЗУ-зустрічей.

Гостем першої зустрічі був Кнут Естенсволь Росмо, радник з питань адвокаційних кампаній та побудови мережі в організації “Changemaker”.

Під час цієї розмови учасники дізнались про те, як молодь може змінювати світ та про успішні адвокаційні кампанії в Норвегії.

“Changemaker” є найбільшою норвезькою молодіжною громадською організацією, яка працює із громадськими активістами, впроваджує адвокаційні кампанії.

Наступна зустріч відбулась із представниками UN Studies Association. Метою діяльності UNSA є сприяння діалогу та налагодження взаємодії у найбільш не помічених, але важливих темах в рамках досягнення Цілей сталого розвитку.

Розмовляли із Хеленою Габріель, віцепрезиденткою та генеральною секретаркою United Nations Studies Association (UNSA) Vienna та Мелані Хельм, керівницею напрямку кліматичного кризису та міграції у United Nations Studies Association (UNSA) Vienna.

Під час МЗУ-зустрічі обговорювали теми щодо феміциду та міграційних проблем спричинених кліматичною кризою.

Проєкт реалізується Фондом родини Богдана Гаврилишина спільно з Асоціацією випускників “Молодь змінить Україну”.

Участь у закритих навчальних онлайн-зустрічах безкоштовна для учасників  спільноти “Молодь змінить Україну” та партнерів Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Для цього необхідно заповнити коротку реєстраційну форму до події, яка тебе цікавить.

Робоча мова подій – англійська.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та сторінках Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Очікуйте на нові онлайн-події у вересні!