МИСТЕЦТВО ЖИТИ НА БЛАГО (Історія Успіху)

“Зміни починаються з глибин людської душі”. – Саме так вважає Ірина Поліщук, яка приймала участь у програмі “Молодь змінить Україну” у 2014 та вивчала досвід Польщі.

Ірина на даний час працює держслужбовцем та навчається в аспірантурі, є заступником начальника відділу організаційного забезпечення та моніторингу в Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

У вересні 2017 року, коли вона перебувала у Берліні на одному з семінарів Коледжу імені Карла Фрідріха Гьорделера, куди її було обрано на конкурсній основі разом з 19-ма іншими молодими лідерами з 9 країн, її запитали:

“Назвіть 3 особи, які здійснили на Вас найбільший вплив в житті, хто вас мотивує?”.

Відповідь прозвучала так: “Богдан Дмитрович Гаврилишин – один із таких людей. Завдяки принципам, які він заклав у програму «Молодь змінить Україну», він непомітно почав зміни з глибин – з людських душ, кроком за кроком проникаючи далі, у родини, професійне коло, громадськість”.

Їх група була осодливою, адже вони «відкривали» напрям Польщі, і разом з ним їм відкрилась сутність змін – вони мають йти з середини, бути підкріпленими необхідними знаннями та досвідом, а також впевненістю, що все має свій сенс.

“Я не зовсім люблю термін «досягнення» в контексті змін, а більше «осягнення, опанування», тому вірю, що за останні кілька років я наблизилася до опанування мистецтва «жити на благо». Що мене надихає? Людські душі! Ми так багато знаємо, що потрібно робити, щоб піклуватись про тіло, і так мало про те, як вберегти душу” говорить Ірина.

Одну з порад наступникам програми “Молодь змінить Україну”, яку дає Ірини є робити те, у що віриш і вірити у те, що робиш.

Тоді Вашим досягненням не буде меж.

Матеріал підготовлено під час проведення дослідження, результатом якого став RESEARCH AND INFORMATION REPORT on the Young Generation Will Change Ukraine (or Molod Zminyt Ukrianu – MZU) Program Alumni Association, 2018. 

Автор колонки “Історія Успіху”: Юлія Харченко